Karama

Partnerzy

Partnerzy

Nasi Partnerzy

Współpracujemy z najlepszymi, dzięki czemu nasze usługi świadczone są na najwyższym poziomie.

NaviRisk

NaviRisk jest siecią firm doradczych w zakresie ryzyka biznesowego, wywiadu gospodarczego, cyberbezpieczeństwa, bezpieczeństwa oraz ochrony marki. Posiada swoje biura m.in. w Polsce, Szwecji, Ukrainie, Łotwie, Czechach oraz na Słowacji. Jako Grupa składająca się z profesjonalnych konsultantów i wyspecjalizowanych firm partnerskich, NaviRisk oferuje globalne możliwości, szybko i skutecznie odpowiadając na potrzeby ponadnarodowych klientów. NaviRisk zapewnia natychmiastowe, całodobowe, strategiczne i taktyczne wsparcie ze strony ekspertów w dziedzinie komunikacji kryzysowej i zarządzania kryzysowego, a także cyberbezpieczeństwa i dochodzeń informatycznych oraz elementów wywiadu gospodarczego.

Połączenie międzynarodowego doświadczenia konsultantów i innowacyjnych rozwiązań technologicznych pozwala na zagwarantowanie Klientom kompleksowych rozwiązań bezpieczeństwa – od budowania przewagi informacyjnej nad konkurencją, poprzez ochronę zasobów informatycznych, audyty, analizy, usługi detektywów, pomoc w wejściu na nowe rynki, aż po ochronę fizyczną.
Więcej: https://wearenavirisk.com/

CyberPrevent Solutions

Usługa CyberPrevent Solutions jest jednym z najskuteczniejszych sposobów wzmocnienia pozycji bezpieczeństwa w firmie. Ta wiodąca w branży technologia, wsparta przez zespół ekspertów pozwala na bezpieczny rozwój biznesu. Zarządzane usługi bezpieczeństwa CyberPrevent Solutions wykorzystują inwestycje w badanie zagrożeń i zaawansowaną analitykę, sztuczną inteligencję i światowej klasy, najnowsze rozwiązania, które zabezpieczają m.in.: komputery, serwery i sieć LAN. Stanowią ochronę dostępu do internetu, poczty e-mail oraz zapewniają szyfrowanie i ochronę przed wyciekiem i utratą danych. Usługa jest możliwa do zaadaptowania do każdego rodzaju i wielkości działalności.
Więcej: https://cyberprevent.pl/

Kancelaria Prawa Gospodarczego
Kazimierz Wlazło i Aneta Guza-Wójtowicz
Spółka Partnerska Radców Prawnych

Do każdej sprawy podchodzimy z wszelką starannością i profesjonalizmem.                 Starannie i z dbałością przygotowujemy i opracowujemy ścieżkę prowadzenia Waszej sprawy. Nie spoczywamy na laurach – jeżeli da się zrobić więcej, to my to zrobimy. Nieustanie podnosimy nasze kwalifikacje zarówno poprzez praktykę zawodową jak i ciągłe szkolenia. Chcemy aby powierzone nam sprawy były prowadzone w sposób profesjonalny, ale również innowacyjny – dopasowany do zmieniających się potrzeb, rynku i oczywiście prawa. Nie przerażają nas nawet nowinki technologiczne i biznes internetowy. Zakres naszych usług jest spory. Poczynając od spraw sądowych ze sfery gospodarczej i prywatnej, przez pomoc przy tworzeniu spółek, ich przekształcaniu, łączeniu, procedury rejestrowe, likwidacyjne, naprawcze i upadłościowe, po sprawy odszkodowawcze, z zakresu własności przemysłowej, ochrony środowiska, prawa budowlanego, zamówień publicznych, transportu. I nie tylko…                                                                                                                  Więcej: https://kancelariakpg.pl/